Alarm Clock Free

Alarm Clock Free 1.3.0

Ile jeszcze mogę sobie pospać?

Zalety

  • Wyraźny, duży wyświetlacz
  • Brak konieczności ustawiania codziennie godziny pobudki
  • Tryb pionowy i poziomy

Wady

  • Należy pamiętać o włączeniu aplikacji
  • Do pobudki nie można użyć muzyki z iPoda
  • Zwiększa zużycie energii

Dobry
7

Alarm Clock Free to darmowa aplikacja na iPhone i Pod Touch, zamieniająca wyświetlacz naszego urządzenia w stylowy nocny zegar. Jednocześnie pełni funkcje budzika.

Alarm Clock Free umożliwia zdefiniowanie godziny pobudki i ustawienie dni tygodnia, w których aplikacja ma nas obudzić o tej porze. Niestety musimy codziennie wieczorem pamiętać, aby włączyć Alarm Clock Free. To jego największa wada. Nie da się jednak tego zmienić, skoro iPhone nie pozwala na uruchamianie aplikacji działających w tle. Nie możemy również ustawić własnej muzyki, jako dźwięku budzika. Taką możliwość daje dopiero wersja płatna.

Alarm Clock Free nie jest jednak taki zły. Pozwala na zdefiniowanie kilku różnych godzin pobudki na raz. Każdej z nich możemy nadać nazwę, włączyć lub wyłączyć możliwość drzemki oraz ustawić jeden z siedmiu dźwięków budzika.

Alarm Clock Free to świetna aplikacja, jeśli znudził Ci się standardowy budzik w iPhone. Pomoże również w sytuacji, kiedy nie cierpisz rozbudzać się w nocy, aby podświetlić ekran i sprawdzić która jest godzina.

Najczęściej pobierane Zegary i alarmy na iphone

Więcej
Alarm Clock Free

Download

Alarm Clock Free 1.3.0

Opinie użytkowników o Alarm Clock Free